Tüm Sergileri Göster

Artsonline 1. “BizYüzePortreler” Sergisi

22 Mar 2021 - 12 Nis 2021
Celalettin Tandoğdu hocamızı 21 Aralık 2020’de Covid19 nedeniyle kaybettik. Resim yapmaya başladığım zaman beni yüreklendiren hatta sergilere çağırarak cesaretlendiren bir büyüğümdü.

Bugün açtığım sergiler, bu onun beni harekete geçirmesiye başlamış bir serüvenin sonucudur. Onun hiç beklenmedik ve şok edici kaybı dokunduğu birçok kişi gibi beni de tarifsiz sarstı ve üzdü. Ben de ardından  fikir babası olduğu, ona yakışan bir sergi ile onu anmak, yâd etmek istedim.

2019 yılında onunla beraber ::BİRGRUPİNSAN:: bünyesinde düzenlediğimiz “BizYüze Takas Portreler” Sergisini yaparken amacımız, katılan her bir sanatçımızın kendi tekniği ve anlatım dili ile, kura ile eşleştiği  eşinin resim, heykel (rölyef), suluboya, gravür, digital art, fotoğraf vs. gibi yollarla sergilemeye uygun işlerden özel bir proje sergi oluşturmaktı.

Tabi bugün proje şartlarımız çok farklı, eşleşme yok, boyut ve konu sınırlaması yok ve tabi yine teknik sınırlaması da yok. Duyurularımıza başladığımız andan itibaren yoğun başvuru aldığımız ve nihayetinde ancak 64 esere indirebildiğimiz bu şimdiye kadarki en kalabalık sergimizi açarken hem buruk bir mutluluk, hem de üzgün bir ruh halindeyim. Sevgili eşi Eda Tandoğdu ve çocuklarına bu vesile ile tekrar başsağlığı diliyor, destekleri için teşekkür ediyorum.

Tüm karma sergilerimizin açılışında belirttiğim gibi görsel sanatların değişik branşlarında ustalarla-ustalık yolunda ilerleyenlerin bir arada olduğu bu serginin sanata her an ve her koşulda ulaşılmasına aracı olması arzu ve heyecanıyla, sanatçı ve sanatsever dostlarımıza uğurlu gelmesini diliyorum.

Tabi yine söyleyeceğim, sergi anı defterine duygu ve düşüncelerinizi not düşmeniz benim için çok önemli, yazacağınız için şimdiden teşekkür eder, deneyimlediğiniz bu sergimden hoşnut kalmanızı dilerim.
Sevgi ve saygılarımla,

Hakan Sarıhan

Artsonline Web Art Gallery – Mart 2021
_______________________________

Katılımıcılarımız:

(Alfabetik Olarak)

Sanatçılarımızın sayfalarına gitmek için isimlerine tıklayınız.

Akife Dekeli, Aslıhan Öztürk, Asuman Barka Sevdinli, Asuman Subaşı, Aydan Yüceer, Aydın Özay, Aylin Cengiz, Aynur Türk, Ayşe Anıl, Ayşegül Polat, Ayşen Erte, Ayşın Özen, Bersen Özkan, Canan Bilge, Canan Canker, Çetin Özer, Deniz Uzunoğlu Aydoğan, Edacan Kızıltürk, Enes Günay, Ercan Baş, Eren Görgülü, Esra Erbirer, Ezgi Tokdil, Fatih Sağlam, Funda Camelmas Mepa, Füsun Aydoğan, Gönül Uz, Gülay Karakuş, Günay Aral, Gürkan Çay, Hadiye Girit, Hakan Sarıhan, Hatice Çamtepe, Hazal Yayalar, Irmak Cihangir, İrem Sençok, Kadriye Eroğlu, Mavi Çakmakçı, Mehtap Tanman Fenercioğlu, Melek Yıldız Ergül, Murat Çalış, Mustafa Uygur Çelik, Mürüvet Doğan, Nazife Avcı, Nigar İbrahimova Azeri, Nilgün Suna Coşkun, Nilgün Temiz, Nilüfer İnaltong, Nurcan Türkoğlu, Pınar Türe Gürsoy, Rabia Atalay, Rabia Vural, Rana Sirkecioğlu, Sedef Sarıhan Kırkıncı, Sema Barlas, Serpil İşseven, Şeyma Yaşar, Türkmen Alkan, Uğur Karabulut, Ulviyye Kamalzade, Ülviyye Hamzayeva, Yeşim Yerebasmaz Sarıhan, Zehra Zeynep Kaplan, Zeynep Köklüce.

_______________________________

Bu sergide yer alan eserlerin mevcudiyeti ve fiyatları güncel sergilenme tarihleri içinde geçerlidir. Bu tarihten sonra “Geçmiş Sergiler” sürecinde yer alan sergilerin sanatçıları ile iletişime geçilmelidir.

_______________________________

Yasal Uyarı

Burada sergilenen tüm eserler FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASI ile koruma altında olup, tüm hakları sanatçısına aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz./ All Rights Reserved.
Fikir ve emeğe verdiğiniz değer ve gösterdiğiniz saygı için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

ARTSONLINE WEB ART GALLERY

_______________________________

Artsonline 1. “BizYüzePortreler” Sergisi
 • Tarih: 22 Mar 2021 - 12 Nis 2021
 • Yer:www.artsonlinegallery.com
 • Düzenleyen:Hakan Sarıhan
 • Sergi Süresi:21 Gün

Galeri

Sergi Anı Defteri

25 Yorum

 • Esra Erbirer
  22 Mart 2021

  Çok güzel bir sergiyi yine bize armağan ettiğiniz için müteşekkirim
  Her zaman motivasyon kaynağı oluyorsunuz ve sanatçıyı heyecanlandırıyorsunuz, bu da yaratım içğn müthiş bir şey, teşekkürler

  • 22 Mart 2021

   Teşekkür ederiz Esra Hanım. Sevgiler…

 • Neşe Gümüşcüoğlu
  22 Mart 2021

  MUHTEŞEM bir sergi olmuş. Bir dahakine beni de kaydeder misiniz şimdiden? :)) Şaka bir yana….
  Bütün arkadaşlarımı kutluyorum. Herkesin eline yüreğine sağlık…
  Değerli Celaleddin Bey’e de Allahtan Rahmet dilerim.
  Nice sergilere….

  • 22 Mart 2021

   Teşekkür ederiz Neşe Hanım, sizi şimdiden kaydettim. Şaka değil. Bir sonraki OTOPORTRE sergisi olacak…
   Sevgiler…

   • Emine İlgez
    27 Mart 2021

    Katılım gösteren tüm sanatçıları kutluyorum. Sanat yaşatır, Sanat iyileştirir. İyi ki varsınız. Tebrikler.

 • Fatma Damlı
  22 Mart 2021

  Çok güzel bir sergi olmuş… tüm katılımcıları kutluyorum…

  • 26 Mart 2021

   Teşekkür ederiz Fatma Hanım.

 • Hatice Kılıçaslan
  22 Mart 2021

  Tüm sanatçı dostları kutluyorum. Çok güzel bir sergi olmuş yine yeni yeniden. Tebrikler.

  • 26 Mart 2021

   Çok teşekkür ederiz Hatice Hanım, bir sonraki “Otoportreler” sergimize bekleriz… 🙂

 • Gönül Uz
  22 Mart 2021

  Çok güzel bir sergi,emeği geçen herkesin ellerine ,yüreğine sağlık.

  • 26 Mart 2021

   Teşekkür Ederiz Gönül Hanım…

 • Canan Canker
  23 Mart 2021

  Bu anlamlı serginin katılımcılarını kutluyorum. Sergiyi düzenleyen sayın Hakan Sarıhan ve ekibine de şükranlarımı sunuyorum.

 • Nazan Özman
  23 Mart 2021

  Sanatın yaratım gücünün, ruhun özgür ve bir o kadar da sınırsız kaynağıyla birleşince muhteşem ve her biri kendi içinde tek ve özel eserler üretilebildiğinin çok güzel bir örneği olmuş bu anlamlı ve bir o kadar da güzel sergi. Başta, serginin oluşumunda büyük emeği olan sevgili arkadaşım Hakan Sarıhan olmak üzere, katılan tüm sanatçıları tüm kalbimle kutluyor ve sanat yolunda daha nice güzel eserler yaratmalarını diliyorum.

  • 26 Mart 2021

   Çok teşekkür ederiz Nazancım, umarım gönüllerin kabarmasına, birbirine dokunmasına ve Hocamızın ruhuna ulaşmasına vesile olabilmişisizdir.

 • Berrin Duma
  23 Mart 2021

  Harika bir sergi, sanatcilari kutluyorum. Bir dahaki portreler sergisine katilmak isterim.

  • 26 Mart 2021

   Teşekkür ederiz Berrin hanım, bekleriz tabi.

 • Ayşegül Polat
  23 Mart 2021

  Celalettin Tandoğdu anısına düzenlediğiniz bu sergiye katılabildiğim için farklı bir gurur duydum. Fırsat verdiğiniz için teşekkür ederim. Tüm sanatçı arkadaşları güzel eserleri için gönülden kutluyorum.

  • 26 Mart 2021

   Teşekkür ederiz Ayşagül Hanım, sağolun.

 • Hamza SAYKAN
  24 Mart 2021

  Teşekkürler… Güzel bir çalışma…

 • Ayşen Dinç
  3 Nisan 2021

  Çok güzel bir sergi.Keşke koşullar uygun olsaydı, galeride izleyebilseydik.Teknikleri birbirinden farklı sanatçıların biraraya gelmesi görsel bir şölene dönüşmüş,sanatsal anlamdaki zenginliğimizi gözler önüne sermiş.Hakan bey buna aracı olduğunuz için sizi kutlarım.Bu sergiye katılmayı bende arzu etmiştim ama seramik nasıl olurdu resimlerin arasında bilmiyorum.Saygılar.

 • Yüķsel Cömert.
  7 Nisan 2021

  Serginiz muhtesem.
  Siz de uygun gorurseniz, sonraki sergiye bende katilmak isterim. Sevgiler, saygılar

  • 7 Nisan 2021

   Teşekkür ederiz, lütfen sosyal hesaplarımızdan duyurularımızı takip ediniz.

 • Özlem minaz çelebi
  9 Nisan 2021

  Yeşim hocam emeğinize sağlık , tebrik ederim 👏🧿

Görüşünüz

ARTSONLINE WEB ART GALLERY – DORUK BİLİŞİM © 2020. Tüm Hakları Saklıdır.
Kişisel Verilerin Korunması