Tüm Sergileri Göster

Bütün Çocuklar Bizim Derneği 6. Yıldönümü
“Ceyda Çoksezen” Resim Sergisi

01 Ara 2021 - 15 Ara 2021
Bütün Çocuklar Bizim Derneği 6. Yıldönümü
“Ceyda Çoksezen” Resim Sergisine hoşgeldiniz…

İlkini geçen yıl gerçekleştirdiğimiz Bütün Çocuklar Bizim Derneği 5. yıl karma sergisinden sonra bu yıl 6. Yıldönümü sergisini yine galerimizde ama bu kez bir solo sergi olarak gerçekleştiriyoruz.

Serginin tüm geliri derneğin, öğretim gören kız öğrencilerimizin yararlanacağı burs fonuna aktarılacağından bize bu değerli oluşuma bir katkı verebilme fırsatını sunan Bütün Çocuklar Bizim Derneği’ne içten teşekkürlerimi sunuyorum. Özel amacımız için görsellerini diğer sergilerimize göre daha fazla tuttuğumuz eserleri künyelerinin altındaki “EDİNMEK İÇİN” butonuna tıklamak suretiyle satın alabilirsiniz. Altında buton yerine kırmızı nokta olan ürünlerin satılmış olduğunu da hatırlatmak isterim.

Tabi her zaman olduğu gibi sanatçımızın profil sayfası ve sergi sayfalarımız da yorumlarınıza açıktır.

En iyi dileklerimle,

Hakan Sarıhan

Artsonline Web Art Gallery – Aralık 2021
_______________________________

Bütün Çocuklar Bizim Derneği’nin Değerli Üyeleri, Gönüllüleri, Destekçileri ve Sanatseverler,
Bütün Çocuklar Bizim Derneği’nin 6. Yıldönümü Sergisine hoş geldiniz.

Zor bir coğrafyada bulunan ülkemizde birbirinden büyük sorunlarla baş etmeye çalışırken Covid 19 küresel salgınının da etkisiyle yaşam daha da zorlaştı. Toplumsal dayanışmanın vazgeçilmezliği ve önemi arttı. Adaletsizlik, gelir dağılımının bozukluğu, fırsat eşitsizliği, iklim krizi nedeniyle artan afetler ve küresel salgın sonucu yaşanan ağır yoksulluk ve çaresizlik  Bütün Çocuklar Bizim Derneği gibi hak ve hizmet temelli sivil toplum kuruluşlarına ihtiyacı artırıyor.

1 Aralık 2015’de kurulan derneğimiz, altı yıl boyunca kuruluşundaki amaçları ve ilkelerinden taviz vermeden, her geçen gün çoğalan üye ve gönüllüleri ile çocuklarımız ve gençlerimiz için yaşam şartlarını iyileştirecek pek çok proje gerçekleştirdi. Bütün bu projeler derneğimizi altı yıldır destekleyen duyarlı kişi ve kurumların bağış ve hibeleri ile mümkün oldu. Öncelikle bağışçılarımıza, emeği geçen dernek üyelerimize, gönüllülerimize ve çalışanlarımıza dernek yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum.

Artık bir gelenek haline gelen ve altıncısını yaptığımız yıldönümü sergimiz ise bizim için ayrı bir gurur kaynağı. Bu yıl geçmiş sergilerimizden farklı olarak değerli sanatçı dostumuz Sayın Ceyda Çoksezen’in 41 eserinden oluşan bir kişisel sergi ile karşınızdayız. Artsonline Web Art Gallery’de Sayın Hakan Sarıhan’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek sergimiz 1-15 Aralık 2021 tarihlerinde izlenebilecek.

Ceyda Çoksezen sergisinin tüm gelirini Bütün Çocuklar Bizim Derneği’nin burs fonuna bağışlayacak ve bu fonumuzdan öğretimlerini Türkiye’nin çeşitli tıp fakültelerinde sürdüren kız öğrencilerimiz yararlanacak. İyilik ve paylaşımları için sanatçı dostumuz Ceyda Çoksezen’e ve galerisinin imkanlarını bizlere açan Hakan Sarıhan’a bütün çocuklarımız adına teşekkür ediyorum.

Bütün Çocuklar Bizim Derneği olarak iyiliğe ve paylaşmaya devam edeceğiz çünkü bu bizim, olumsuzluklara karşı çıkma yöntemimiz. Yolumuzda yalnız olmadığımızı ve her geçen gün daha da kalabalıklaştığımızı bilmek bize ayrı bir güç veriyor. Nice yıllarda çocuklarımızın gençlerimizin yaşamlarını güzelleştirmek umuduyla yine birlikte olmayı, tüm insanlığın sağlık ve barış içinde yaşayacağı bir geleceğe erişmeyi diliyor, hepinize sevgilerimi sunuyorum.

Leyla Tekbulut

Bütün Çocuklar ve Bütün Çocuklar Bizim Derneği Adına

Aralık 2021

_______________________________

Bugüne kadar 14 kişisel sergi açan Ceyda Çoksezen 100’e yakın karma sergiye de katılmıştır.

Eserlerinin gelirini, öğrenci eğitim bursu olarak kullanılmak üzere, çeşitli sivil toplum kurumlarına bağışlamaktadır.

Bütün Çocuklar Bizim Derneği ile 5 yıl önce suluboya ressamlar grubu üyelerinden Sn. Neşe Gümüşçüoğlu’nun derneğin bir karma sergisine çağrısı ile tanışmış ve her yıl tekrarlanan karma sergilerine katılmıştır.

Derneğin eğitim için yapmış olduğu özverili çalışmalara katkıda bulunmak amacıyla kişisel sergi talebinin Dernek Yönetimi tarafından uygun görülmesi üzerine 23 Nisan 2020 tarihinde Ankara Kalesi Ata Sanat Galerisi’nde açılması planlanan ancak pandemi nedeniyle açılamayan serginin  bu yıl 01.12.2021 tarihinde online sergi olarak yapılması kararlaştırılmıştır.

Sergi, Ceyda Çoksezen’in 14. kişisel sergisidir. Bu sergide, Suluboya ve Akrilik teknikleriyle çalışılmış eserler sunulmaktadır.

Sergiyi bir öğretmenin Atamıza, Cumhuriyetimize ve bütün çocukların eğitimine borcu olarak düşünebilirsiniz.

Değerli sanatseverler, siz de bir öğrencinin hayatına dokunmak ister misiniz?

Ceyda ÇOKSEZEN

Sanatçının biyografisi için tıklayınız
_______________________________

Yasal Uyarı

Burada sergilenen tüm eserler FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASI ile koruma altında olup, tüm hakları sanatçısına aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz./ All Rights Reserved.
Fikir ve emeğe verdiğiniz değer ve gösterdiğiniz saygı için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

ARTSONLINE WEB ART GALLERY

_______________________________

Bütün Çocuklar Bizim Derneği 6. Yıldönümü
“Ceyda Çoksezen” Resim Sergisi
 • Tarih: 01 Ara 2021 - 15 Ara 2021
 • Yer:Artsonline Web Art Gallery - www.artsonlinegallery.com
 • Düzenleyen:Hakan Sarıhan
 • Sergi Süresi:15

Galeri

Sergi Anı Defteri

6 Yorum

 • Hayal İKİSEN
  1 Aralık 2021

  Özverili çalışmalarından,ince düşüncelerinden,yardımsevenliğinden dolayı tebrik ediyorum.
  Başarılarının devamını diliyorum.

 • Nurdan Baltacı
  1 Aralık 2021

  Sevgili Ceyda,can arkadaşım,o güzel yüreğin resimlerine yansımış.Kocaman yüreğine ve ellerine sağlık.En kısa zamanda serginin güzel amacına ulaşması dileğiyle,sevgiler…

 • Neşe Gümüşcüoğlu
  2 Aralık 2021

  BÜTÜN ÇOCUKLAR BİZİM DERNEĞİ’ne nice yıllar ve nice başarılı çalışmalar dilerim.
  Sevgili arkadaşım CEYDA ÇOKSEZEN’i de bu güzel sergisinden ve koca yürekliliğinden dolayı kutlarım.
  Sevgili LEYLA, sevgili MÜGE ve sevgili HAKAN BEY…Emeklerinize sağlık, çok teşekkürler…
  💝💝💝💝

  • Leman BENGÜ
   3 Aralık 2021

   Gönlü güzel insan can dostum .❤❤❤
   Ellerine yüreğine sağlık. Yazacak çok şey var kelimelerle ifade edemiyorum. Tebrikler.

 • Hatice Soysal
  2 Aralık 2021

  O yüce yuregini yakindan tanidıgım biricik arkadaşim…Resimlerin yüregin kadar guzel..Hele ki yapmaya calıstigin fedakarlıginı nasıl övmeliyim bilemiyorum.Her sey için cok teşekkur ediyorum,çocuklar adına,büyükler adina..

  • Leman BENGÜ
   3 Aralık 2021

   Gönlü güzel insan can dostum .❤❤❤
   Ellerine yüreğine sağlık. Yazacak çok şey var kelimelerle ifade edemiyorum. Tebrikler.

Görüşünüz

ARTSONLINE WEB ART GALLERY – DORUK BİLİŞİM © 2020. Tüm Hakları Saklıdır.
Kişisel Verilerin Korunması