Tüm Etkinlikler

Artsonline “İlk Hedefimiz Akdeniz, İleri!” Online Karma Resim, İllüstrasyon, DijitalArt Sergisi

26 Ağustos 2022, 12:00 - 18 Eylül 2022, 12:00
Sergimizin katılımcıları belirlendi.
 • Aylin Cengiz
 • Ayşe Anıl
 • Deniz Elmas
 • Emel Çevikcan
 • Engin Buğa
 • Evrim Çağlayan
 • Goncagül Çulcuoğlu
 • Hakan Sarıhan
 • Handan Canan Savacı
 • Hasan Çağlayan
 • Hikmet Şahin
 • İlker Sarı
 • İlyas Sevindik
 • İsmail Keskin
 • Keziban Kibar
 • Mehmet Ömür
 • Merve Sürücü
 • Mustafa Ali Kasap
 • Mustafa Vural
 • Müzeyyen Karaçiftci
 • Nilgün Akoğlu
 • Nilgün Gündüz
 • Nuri Özçelik
 • Serap Güven

 

Kutluyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz.

Hakan Sarıhan, Ağustos 2022

 

Sergi Duyuru ve Afişleri:

Sergi görsellerimizi indirip paylaşabilirsiniz.

İndirmek için lütfen görselin üzerine sağ klik yapınız.

Facebook Formatı

 

Story Formatı

İsimli Story

Instagram Formatı

Instagram İsimli

 


 

Zafer Bayramımızı kutlamak, muzaffer ordumuzu, gazi ve şehitlerimizi anmak adına sanatçılarımıza çağrımızdır!

Resim, illüstrasyon, dijital art gibi branşlarda toplamda 30 çalışmanın yer alacağı online karma sergimize katılmaya davet ediyoruz.

Katılımınız için lütfen başvuru koşullarını dikkatlice okuyunuz ve sitemizi inceleyiniz. Son Gönderi Tarihi 14 Ağustos 2022’dir. Katılım için “KATIL” butonu ile forma ulaşabilir, gönderinizi yapabilirsiniz.

Sorularınız için size bir whatsapp mesajı kadar yakınız.

Genel Koşullar:
 1. Sergi sadece www.artsonlinegallery.com sitesinde online olarak 26 Ağustos-18 Eylül 2022 tarihleri arasında “Güncel Sergi ” olarak, ancak daha sonra “Geçmiş Sergiler” salonunda erişime açık olacaktır.
 2. Sergi 20 yaş üzeri sanatçılara açıktır.
 3. Resim, illüstrasyon, dijital art branşlarında teknik ve boyut serbesttir.
 4. Sergide SADECE 30 Ağustos, Büyük Zafer, Türk Silahlı Kuvvetleri, Kuvayi Milliye, Mavi Vatan, İstikbâl Göklerdedir, Ya İstiklâl, Ya Ölüm ve M.K.Atatürk ve benzeri temalardaki eserlere yer verilecektir. Bunlar dışındaki temalarda eser gönderilmemesi rica olunur.
 5. Her sanatçı 1 eser ile katılacaktır. Bu bir jürili sergi değildir ancak başvuruların bir değerlendirmeye tabi tutulacağı da şüphesizdir. Başvuru yapan tüm sanatçılar bunu tartışmasız ve peşinen kabul etmiş olurlar.
 6. Sergi toplam 30 eser ile oluşacaktır. 
 7. Eserlerin son 5 yıl içinde yapılmış olması ve yakın tarihte bir online sergide sergilenmemiş olması tercih sebebi olacaktır.
 8. Son Gönderi Tarihi 14 Ağustos 2022’dir.
 9. İletişim için mutlaka mobil tel ve e-posta verilmelidir.
 10. Sergi katılımı ücretsizdir. Her katılımcıya dijital olarak Katılım Belgesi sunulacaktır.
 11. Basılı Sergi Kataloğu (ülke içine gönderisi dahil) 195,-TL/adet’tir. Talepler SİPARİŞ FORMU bağlantısından yapılabilir.
 12. İlk kez katılan sanatçılar, sanatçı sayfası için biyografi, profil fotoğrafı ve 4 adet eser göndereceklerdir. Sitede sanatçı sayfası açılmasını istemeyenler sergiye katılamazlar. Sitemizde sayfası bulunan sanatçıların bu dosyayı tekrar göndermesine gerek yoktur ama tabiki her zaman sayfalarını güncelleyebilirler. (Ayrıntılı bilgi aşağıda “Eser Gönderi ve Teknik Koşullar” bölümündedir.)
Proje Takvimi:
 • Son Gönderi Tarihi: 14 Ağustos 2022
 • Kesin Liste Duyurusu: 20 Ağustos 2022
 • Sergi Açılışı: 26 Ağustos 2022, Saat: 12.00
 • Sergi Kapanışı: 18 Eylül 2022 (Güncel Süre: 24 Gün)
Eser Gönderi ve Teknik Koşullar:

A-ARTSONLINE WEB ART GALLERY’DE İLK KEZ BİR SERGİYE KATILACAKLAR İÇİN:

Gönderiniz 2 parçadan oluşmaktadır;

1- Her katılımcımıza bir “Sanatçı Profil Sayfası” açıyoruz, bunun için: (örnek inceleyiniz):

  1. Profil fotoğrafınız: Portre/büst kadrajında, jpg formatında, word, powerpoint vb dosyalara yapıştırılmamış olarak.
  2. Biyografiniz: 3. şahıs dilinden yazılmış, tercihan geniş, sizi en iyi yansıtan word veya benzeri edit edilebilir (txt, doc, pages) formatında.
  3. İletişim bilgileriniz: Profil sayfanızda görünmesini istediğiniz web siteniz, gsm tel, facebook, instagram vb ve yaşadığınız ülke ve şehir gibi.
  4. Başka çalışmalarınızdan örnek görseller: 3 adet “Çalışmalarından Örnekler” bölümü için, sergiden bağımsızdır ve künyeleri gerekmiyor.

               Not: “Sanatçılar” bölümümüzde yer almayı kabul etmeyenler sergiye de katılamazlar.

2- Sergi İçin:

  1. Eser görselleri en az 1000 px ve jpg formatında olmalı, dosya adında “sanatçısı ve eserin adı” yazılmalı.
  2. Eserlerin künyesi olarak adı, yapım yılı, ebadı, teknik bilgileri, basılı veya çoğaltılmışsa ise kaçıncı kopya olduğu, koleksiyonda veya satılık ise fiyatı belirtilmelidir.

Lütfen; Tüm görseller sadece jpg formatında ve word, powerpoint vb dosyalara yapıştırılmadan gönderilmelidir.

 

B-DAHA ÖNCE GALERİMİZDE BİR SERGİYE KATILIP HALEN SANATÇI SAYFASI OLANLAR İÇİN:

Sadece sergileme için gereken ESER görselleri ve bilgilerinin gönderilmesi yeterlidir.

  1. Eser görselleri en az 1000 px ve jpg formatında olmalı, dosya adı olarak “sanatçısı ve eserin adı” yazılmalı.
  2. Eserlerin künyesi olarak adı, yapım yılı, ebadı, teknik bilgileri, basılı veya çoğaltılmışsa ise kaçıncı kopya olduğu ve satılıksa fiyatı belirtilmelidir.

Tüm görseller sadece jpg formatında ve word, powerpoint vb dosyalara yapıştırılmadan gönderilmelidir.

Gönderi:

Lütfen Dikkat!

 1. Dikkatle ve özenle hazırladığınız başvuru dosyanızı tercihan siyah kutu içindeki “KATIL” butondan ulaşacağınız  Katılım Formu aracılığıyla  gönderiniz.
 2. Her bir görselin yükleme alanı en fazla 2 mb ile sınırlıdır. Lütfen yüklemeden önce dosyanızı kontrol ediniz, düzenleyiniz.
 3. Artsoline “İlk Hedefimiz Akdeniz, İleri!” Sergisi” konu başlığını yazdığını kontrol ediniz.
 4. Lütfen “Gönder”meden önce tüm içeriği kontrol etmeyi unutmayınız. Eksik veya hatalı olmadığından emin olunuz.
 5. Teknik bir sorun yaşıyorsanız veya zorunlu bir durum olursa hakansart@yandex.com adresine eposta veya www.wetransfer.com aracılığı ile de gönderebilirsiniz.

Whatsapp, telegram, instagram direk mesaj vb başka kanallarla gönderdiğiniz başvurularınızın kabul görmeyeceğini üzülerek ifade ediyoruz. Gereksiz yere bu kanalların meşgul edilmemesini de önemle rica ediyoruz. Sorularınız için size bir WhatsApp mesajı kadar yakınız, tereddüt ettiğiniz bir nokta olursa lütfen aramak için  çekinmeyiniz.

Diğer Bilgiler:

Ücretler, Gelirler, Alım-Satım Koşulları:

 1. Sergilenen eserlerin alım-satımı, alıcı ile sanatçı arasındadır. Artsonline olarak satış işlemi için komisyon vb hiç bir ad altında herhangi bir meblağ talep etmiyoruz.
 2. Satılan eserlerin teslim koşulları ve ücretin ödenme şekline, sanatçı ile alıcı kendi aralarında karar verilecektir. Bu konuya yine Artsonline olarak bir dahlimiz olmayacaktır.
 3. Artsonline Web Art Gallery’de sergilenmiş ve/veya sergilenecek eserlerin tüm telif hakları doğal olarak eser sahibine ait olmakla birlikte eser sahibi, dosyasını Artsonline Web Art Gallery’ye gönderdiği andan itibaren bu dosya içeriğindeki bilgi ve görsellerin otomatikman www.artsonlinegallery.com sitesinde sergilenmesine-erişimine-yayınına, tanıtım ve duyurularda kullanılmasına izin verdiğini, ayrıca bir izin almaya gerek olmadığını kabul ve beyan eder.
 4. Sergi katalogların satış geliri sadece Artsonline’a aittir. Katılımcılar bu gelirden herhangi bir hak iddia edemezler.

Politikalar ve Anlaşmazlıklar:

 1. Sanatçılar artsonline ile serginin  en iyi şekilde hazırlanması konusunda en yüksek düzeyde işbirliğine ve içerik desteğini vermeye açık ve istekli olmalıdır.
 2. Artsonline bu sergiyi, katılım şartlarına uymaması, gerekli teknik kalite düzeyini sağlayamaması, katılımın yetersiz olması gibi nedenlerle tek taraflı olarak erteleyebilir veya iptal edebilir.
 3. Sanatçılarımız da katıldığı bir sergiden sergi tarihinden en az 4 gün öncesinde haber vermek kaydıyla tek taraflı olarak çıkabilir bu durumdan dolayı herhangi bir yükümlülük altına girmez.
 4. Artsonline, serginin düzenleme, teknik işleri, duyurusu ve tanıtımı gibi konuların planlama ve uygulamasında yani en nihayetinde ve her koşulada ve her konuda maksimum iletişim içinde olunsa dahi son kararı veren taraf olduğunu açık ve net ifade eder, sergi açan sanatçımız bu durumu peşinen ve tartışmasız kabul eder.
 5. Eser sahipleri sanatçıları olmakla beraber, başvuru yaptıklarında; sergiye seçilen eserler görsellerinin ve bizatihi kendileri hakkında gönderdikleri bilgilerin, serginin duyurusu ve tanıtımı amacıyla uygun medyada paylaşımı, katalog ve buna benzer ilgili materyalde kullanımı için sergi organizasyonuna izin vermiş sayılırlar.

Bu sergi şartnamesini oluşturan bu sayfadaki tüm bölümler ve maddeler bir bütündür, her katılımcı başvuru yaptığında bu koşulları otomatikman kabul etmiş olur.

En iyi dileklerimizle. Sanatla kalın, esen kalın…

Hakan Sarıhan
Artsonline Web Art Gallery – Haziran 2022

 • Etkinlik Tipi: Açık Çağrı Ücretsiz Karma Sergi,Galeri Aktiviteleri
 • Tarih: 26 Ağustos 2022 - 12:00 18 Eylül 2022 - 12:00
 • Etkinlik Yeri:ArtsGallery-www.artsonlinegallery.com
 • Etkinlik Süresi:24 gün

Görüşünüz

ARTSONLINE WEB ART GALLERY – DORUK BİLİŞİM © 2020. Tüm Hakları Saklıdır.
Kişisel Verilerin Korunması