Tüm Sergileri Göster

Artsonline 2. “50 Sanatçı, 50 Eser” Karma Sergi

14 Ara 2020 - 04 Oca 2021
Artsonline 2. “50 Sanatçı, 50 Eser” Karma Sergisine hoşgeldiniz!..

İlkini yaz ayında yaptığımız bu serginin o gün söz verdiğimiz gibi, şimdi kış dönemindeki 2. sergisini gerçekleştirmiş olmanın mutlululuğu yaşıyoruz.

Kontenjanımızın üzerinde gelen başvurulardan dolayı gösterdiğiniz ilgi ve güven için çok teşekkür ediyoruz ve tüm katılımcı sanatçı dostlarımızı kutluyoruz. Bu sergimizin tekrarını yani 3.sünü 2021 Haziran’da düzenleyeceğiz. Umuyoruz ki, üzülerek beraber olamadığımız dostlarımızla bu kez buluşmak mümkün olur. Tabi o güne kadar temalı başka sergi önerilerimiz de olacak. Bu etkinliklerimiz için bizi takipte kalmanızı rica ediyorum.

Bu sergimizde bizimle beraber olmak isteyen yeni dostlarımıza öncelik verdik. Ama değişmeyenin yine genç, yaşlı, öğretmen, akademisyen, öğrenci gibi ustalarla-ustalık yolunda ilerleyenlerin bir arada olduğu resim, heykel, seramik, fotoğraf, grafik, özgün baskı, dijital art gibi branşlardan gelen çalışmaların mozaiği bir sergi olması oldu, renkli, canlı ve dinamik…

Sanata her an her koşulda ulaşılmasına aracı olmanın heyecanıyla Sergi Anı Defterine yazacağınız yorumların çok önemli ve değerli olduğunu hatırlatmak isterim. Ziyaretiniz ve duygu ve düşüncelerinizi yazacağınız için şimdiden teşekkür ediyor, iyi bir sergi deneyimi yaşamanızı diliyorum.

Hakan Sarıhan
Artsonline Web Art Gallery Aralık 2020

Katılımıcılarımız:

(Alfabetik Olarak)

Sanatçılarımızın sayfalarına gitmek için isimlerine tıklayınız.
Arif Esen Baykurt, Aslıhan Kuşoğlu Öztürk, Asuman Nuhoğlu, Aylin Küçük, Ayşe Anıl, Ayşe Türker Durmaz, Ayşegül Tatar, Ayşegül Yarımoğlu, Ayşen Dinç, Ayşin Özen, Banu Ersanlı Taş, Başak Topkaya, Buse Kızılırmak , Büşra İncirkuş, Candan Umur, Canel Koca, Caner Güner, Caner Kemahlıoğlu, Cenan Aktaş, Çetin Özer, Deniz Karakurt Şekerci, Elif Mamur Yılmaz, Gamze Bal, Gül Deniz Koca, Gülen Paçacı Camgöz, Güler Yıldız, Güzin Dilara Kılıç, Halit Yalabak, İsmail Eyüpoğlu, Kadriye Yıldırım Ulaş, Kübra Aydemir, Kübra Canlı, Lale Hüseynova, Mehmet Akif Özdal, Merve Özpürçüklü, Meryem Özbahar, Mustafa Günay, Nazlı Esra Ağbaba, Nilgün Suna Coşkun, Nurgül Başkılıç, Rezzan Demir, Selmani Baki Kocaispir, Sinem Zenginçelebi, Suzan Sharifi, Şemsi Altaş, Şermin Seval, Şükriye İnan Çalapkulu, Ümit Dizdar, Zeki Güldü, Zeynep Dalkılıç.

_______________________________

Yasal Uyarı

Burada sergilenen tüm eserler FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASI ile koruma altında olup, tüm hakları sanatçısına aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz./ All Rights Reserved.
Fikir ve emeğe verdiğiniz değer ve gösterdiğiniz saygı için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

ARTSONLINE WEB ART GALLERY

_______________________________

Artsonline 2. “50 Sanatçı, 50 Eser” Karma Sergi
 • Tarih: 14 Ara 2020 - 04 Oca 2021
 • Yer:www.artsonlinegallery.com
 • Düzenleyen:Hakan Sarıhan
 • Sergi Süresi:21 Gün

Galeri

Sergi Anı Defteri

12 Yorum

 • NİLÜFER İNALTONG
  14 Aralık 2020

  Guzel, basarili bir sergi izledim.Tum katılan sanatcilari kutlar, Hakan Bey’e de sanata verdigi destekten dolayi tesekkur ederim.🙏🍀

 • Caner GÜNER
  14 Aralık 2020

  İçinde bulunduğumuz bu pandemi döneminde sanatla kalmamızı sağladığınız için Hakan Bey’e ve sanatçılarımıza teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.
  İYİ SEYİRLER
  SAĞLIKLI GÜNLER 🙂

 • Canan TOPALOGLU
  14 Aralık 2020

  Guzel bir sergi, kaliteli ve yaratici eserlerle dolu, katilimcilari ve sergi organizasyonunu tebrik ediyorum.

 • Nazan Özman
  15 Aralık 2020

  Sanatın, farkındalığımızı yücelten ve geliştiren yolunda çalışan ve üreten tüm katılımcıları ve bu oluşumun yaratıcısı sevgili Hakan Sarıhan’ı tebrik ediyorum. Nice güzel sergileri, tüm emeğinize teşekkür ederek heyecanla bekliyorum.

 • Neşe Gümüşcüoğlu
  19 Aralık 2020

  Harika bir sergi olmuş. Tüm eserler çok özel. Tekrar tekrar baktırıyor. Tebrikler tüm sanatçılara ve Hakan Bey’e….

 • zeki güldü
  24 Aralık 2020

  Öncelikle alanlarında, farklı-iddialı-özgün eserleri ve değerli sanatçıları yan yana getirdiği için Hakan Sarıhan’a teşekkürler.
  Pandemi sonrası ARTSONLİNE GALERY görsel sanatlar alanında yeni- özgün-düzeyli bir platform olarak yerini aldı diye düşünüyorum. Emek verenleri kutlarım.
  Sergimizi izleyip yorum bırakan izleyicilere de ayrı ayrı teşekkür ederim.
  Katılımcı sanatçı arkadaşlarımla pandemi sonrası organizasyonlarda görüşme dileğiyle başarılı sağlıklı yeni yıl dilerim.

  • Nilgün SUNA COŞKUN
   24 Aralık 2020

   İnşallah görüşmek dileğiyle sağlıkla kalın.

 • Ayşe Anıl
  30 Aralık 2020

  Emek veren tüm arkadaşlarımızı kutlarım.
  Sergimizi izleyip , yorum bırakan sanatsever izleyicilere çok teşekkürler… Başka sergierde buluşmak dileğiyle… Hakan bey emekleriniz için çok teşekkürler..Böyle güzel platformlarda beraber olmak dileğiyle…

  • 31 Aralık 2020

   Teşekkür ederiz Ayşe Anıl, 2021de de güzel çalışmalarda beraber olmak dileğimizle iyi seneler dileriz.

 • Gül Deniz Koca
  2 Ocak 2021

  Hakan bey,
  Emekleriniz için çok teşekkürler, başka organizasyonlarda görüşmek dileğiyle, katılımcilarada başarılar diliyorum.
  Mutlu Yıllar…

 • Nurgül BAŞKILIÇ
  7 Ocak 2021

  Sergimizi izleyen ve destekleyen sanat severlere ve bu güzel platformu oluşturup sanatçıları ve sanat severleri biraraya getiren Hakan Bey’e emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum pandemi sonrası güzel etkinliklerde bir arada olmak dileğiyle

 • Vedat Yıldızhan
  1 Mart 2021

  Harika bir sergi.
  Emeği geçenleri kutluyorum.

Görüşünüz

ARTSONLINE WEB ART GALLERY – DORUK BİLİŞİM © 2020. Tüm Hakları Saklıdır.
Kişisel Verilerin Korunması