Tüm Sergileri Göster

Artsonline 3. “50 Sanatçı, 50 Eser” Karma Sergi

07 Haz 2021 - 27 Haz 2021
Artsonline 3. “50 Sanatçı, 50 Eser” Karma Sergimize hoşgeldiniz!..

İlkini 2020 yaz ayında yaptığımız bu serginin üzerinden yaklaşık bir sene geçti ve o gün söz verdiğimiz gibi sürdürerek 3. kez gerçekleştirmiş olmanın mutlululuğu yaşıyor, 50 kişi olan katılımcı kontenjanımızın üzerinde gelen başvurulardan dolayı gösterdiğiniz ilgi ve güven için çok teşekkür ediyoruz ve tüm katılımcı sanatçı dostlarımızı kutluyoruz.

Bugüne her seferinde sanat adına daha iyi şeyler yaparak geldik, genç sanatçılara bir platform sağlamaya çalışırken, sanat çıtasını yukarıya çıkarma gayreti içinde olduk. Buradan hareketle bundan sonraki sergilerimizi 30 sanatçı ile düzenlemeye karar verdik. Yani bu 6 ayda bir organize ettiğimiz sergilerimizi “30 Sanatçı, 30 Eser” adı altında sürdüreceğiz.
Geçmiş sergilerimizde beraber olamadığımız ve aramıza yeni katılan dostlarımızla gelecek sergilerimizde buluşmak mümkün olur.

Tabi bu sergilerimiz dışında zaman zaman temalı başka sergilerimiz de olacak. Bu etkinliklerimiz için bizi takipte kalmanızı rica ediyorum.

Bu sergimizde de daha önceleri olduğu gibi yeni isimlere öncelik verdik. Ama değişmeyenin yine genç, yaşlı, öğretmen, akademisyen, öğrenci gibi ustalarla-ustalık yolunda ilerleyenlerin bir arada olduğu resim, baskı resim, heykel, seramik, fotoğraf, grafik, dijital art gibi branşlardan gelen çalışmaların mozaiği bir sergi olması oldu, hep olduğu gibi renkli, canlı ve dinamik…

Sanata her an her koşulda ulaşılmasına aracı olmanın heyecanıyla Sergi Anı Defterine yazacağınız yorumların çok önemli ve değerli olduğunu hatırlatmak isterim. Ziyaretiniz ve duygu ve düşüncelerinizi yazacağınız için şimdiden teşekkür ediyor, iyi bir sergi deneyimi yaşamanızı diliyorum.

Hakan Sarıhan
Artsonline Web Art Gallery Haziran 2021

_______________________________

Katılımıcılarımız:

(Alfabetik Olarak)

Sanatçılarımızın sayfalarına gitmek için isimlerine tıklayınız.

Adem Yücel, Aslı Ekinci Piri, Aslı Özbek, Aynur Mahmudova Kaplan, Ayşe Anıl, Ayşe Tuğçe Yaşar, Ayşen Dinç, Ayşenur Kovan, Bedriye Çalışkan, Bekir Can Mutlu, Bengütay Hayırsever, Burak Erim, Canan Canker, Çinare Bahşiyeva, Elif Mamur Yılmaz, Emine Tokmakkaya, Ercan Baş, Enes Günay, Fatih Sağlam, Fatma Dirik Üner, Gönül Uz, Hakan Sarıhan, Hülya Gücüko, Hüseyin Ünlü, Irmak Cihangir, İclâl Erentürk Güçsav, Kadir Özçelik, Kısmet Demiraslan, Lale Hüseynova, Mehmet Akif Özdal, Merve Namidar, Merve Özpürçüklü, Murat Aksoy, Mücahit Mustafa Taligacı, Nur Ernehir, Nurhayat Aker, Özge Usluca Erim, Özlem Metinkaya, Pınar Kuseyri, Pınar Polat, Sedef Sarıhan Kırkıncı, Semra Özdemir, Serra Koz, Sevgi Bayram Korkut, Sıla Güven, Şükran Doğru Gürpınar, Ufuk Uğur, Ulviyya Kamalzade, Yağmur Metin, Yıldız Duman Ercan.

_______________________________

Yasal Uyarı

Burada sergilenen tüm eserler FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASI ile koruma altında olup, tüm hakları sanatçısına aittir ve tüm görseller ve bilgiler izinleriyle sergilenmektedir. İzinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz./ All Rights Reserved.
Fikir ve emeğe verdiğiniz değer ve gösterdiğiniz saygı için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

ARTSONLINE WEB ART GALLERY

_______________________________

 

Artsonline 3. “50 Sanatçı, 50 Eser” Karma Sergi
 • Tarih: 07 Haz 2021 - 27 Haz 2021
 • Yer:www.artsonlinegallery.com
 • Düzenleyen:Hakan Sarıhan
 • Sergi Süresi:20 Gün

Galeri

Sergi Anı Defteri

9 Yorum

 • Adile Kahraman
  7 Haziran 2021

  Çok başarılı bir sergi ifadeler yalın ve anlaşılır.Emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ederim. Yalnız gözüm hep Sanatçı arkadaşımın kim olduğunu aradı.Hangi resim hangi Ressama ait bilsek iyiydi sanki…

  • 8 Haziran 2021

   Sergimize ilginiz için teşekkür ederiz. Sergilerimizde 2 alan bulunuyor. İlkinde tüm resimlerin altında tek tek bilgileri bulunuyor. Diğerinde ise sadece görsel olarak sunuluyor. Saygılarımla, Hakan Sarıhan.

 • Gönül Uz
  9 Haziran 2021

  Herkesin ellerine yüreğine sağlık.

 • Elanur mazlum
  9 Haziran 2021

  Çok güzel bir sergiydi, ayrı ayrı anlamlı hepsi… ellerinize sağlık.

 • Zehra Tarım
  14 Haziran 2021

  Çok özel bir sergi ellerinize emeğinize sağlık.

 • Zehra Tarım
  14 Haziran 2021

  Sayın Ayşen Dinç başarılarımızın devamını dilerim.

 • Lale ULUSAN
  14 Haziran 2021

  Tebrikler arkadaşım, çok güzel çalımalar. Her biri ayrı ayrı çok güzel. Tüm sanatçılarımızı kutlar başarılar dilerim.

  • Gönül Uz
   17 Haziran 2021

   Teşekkürler arkadaşım

 • SEVGİ
  14 Haziran 2021

  Çok başarılı çalışmalar tebrikler

Görüşünüz

ARTSONLINE WEB ART GALLERY – DORUK BİLİŞİM © 2020. Tüm Hakları Saklıdır.
Kişisel Verilerin Korunması