Tüm Sergileri Göster

Mehmet Ömür “Des Portraits” Kişisel Mobil Art Sergisi

06 Haz 2022 - 26 Haz 2022
Mehmet Ömür “Des Portraits” Kişisel Mobil Art Sergisine hoşgeldiniz!..

Dijital mobil sanat dünyası hızla gelişiyor ve uluslararası camiada ülkemizin temsilcisi konumunda olan bir sanatçımızın Mehmet Ömür’ün
yeni bir sergisi ile bir kez daha karşınızda olmaktan mutluyum.

26 görselden oluşan ve bu özgün portre sergimizin de her zaman olduğu gibi sayfaların en altında bulunan Sergi Anı Defteri ve Sanatçı Profil Sayfası yorum ve değerlendirmelerinize açıktır.

En iyi dileklerimle…

Hakan Sarıhan

ArtsGallery – Haziran 2022
_______________________________

İşlerini cep telefonuyla üreten bir mobil sanatçı olarak 2022 yılında kendime şimdiye kadar yaptıklarımın daha iyisini yapma hedefi koymuştum.

Daha yaratıcı olmaya niyetlenmiştim. Dünyanın çeşitli noktalarındaki mobil sanatçı arkadaşlarımın ürettikleri çok yaratıcı işleri sürekli takip ediyorum. Tabii ki bunların bana verdikleri ilham göz gözardı edilemez. Bunların dışında düzenli olarak sergi ve müze geziyorum, yeni çıkan aplikasyonları takip ediyorum ve bu konudaki yenilikleri okuyorum.

Son yıllarda portre giderek daha çok ilgi alanıma girmeye başladı. Mobil sanattaki tüm birikimle ile bu sergideki işlerimi ortaya çıkardım. Bunları artsonlinegalery.com da sergilemekten büyük mutluluk duyuyorum.

Umarım siz de severek izlersiniz. Eğer birkaç kalbe dokunabilirsem ne mutlu bana!

İyi seyirler…

Mehmet Ömür

ArtsGallery – Haziran 2022

_______________________________

Şükrü Mehmet Ömür

1951 İstanbul’da doğdu.

Lise döneminde fotoğrafa Kodak instamatic 100 ile başladı, sonraki 10 yılda dönemin çeşitli Canon kameraları ile fotoğraf çekmeye devam etti. Bu sırada karanlık oda deneyimi de kazanan Ömür, Tıp fakültesini bitirdikten sonra mesleğindeki yoğun çalışmaları nedeniyle fotoğraftan ayrılmak zorunda kaldı. Emeklilik dönemine yaklaştığı sırada ortaya çıkan dijital fotoğrafçılıkla birlikte DSL makinelerle yeniden fotoğrafa dönmüş, bir yıl işini bırakarak sene alarak Pariste CE3P görüntü okulundan fotoğraf bölümü mezunu olmuştur.

Daha sonraki dönem fotoğrafın peşinden dünyayı dolaştı, seyahat ve doğa fotoğrafçılığı ile ilgilenme fırsatı yakaladı. 2000 yılından bu yana yoğun olarak fotoğraf sanatı ile uğraşan Ömür eserlerini, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli kişisel ve karma sergilerde sanatseverlerle paylaştı.

DEVAMI

_______________________________

Yasal Uyarı

Burada sergilenen tüm eserler FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASI ile koruma altında olup, tüm hakları sanatçısına aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz./ All Rights Reserved.
Fikir ve emeğe verdiğiniz değer ve gösterdiğiniz saygı için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

ARTSONLINE WEB ART GALLERY

_______________________________

Mehmet Ömür “Des Portraits” Kişisel Mobil Art Sergisi
 • Tarih: 06 Haz 2022 - 26 Haz 2022
 • Yer:ArtsGallery - www.artsonlinegallery.com
 • Düzenleyen:Hakan Sarıhan
 • Sergi Süresi:21 Gün

Galeri

Sergi Anı Defteri

3 Yorum

 • Mehmet Duyulmuş
  6 Haziran 2022

  Sevgili Mehmet yağlı boya tadında fırça dokunuşların harika kutluyorum Üstad♥️

 • Estel Russo
  11 Haziran 2022

  Sevgili Mehmet hocam, yine ufkumuzu genişleten eserler… Renklere ve dokulara bayıldım. Ne mutlu biz öğrencilerinize ki öğretmenimiz hiç durmadan bu sanata ve bizlere katkıda bulunuyor.
  İyi ki varsınız🤗

 • Şengül Bekmez
  16 Haziran 2022

  Sevgili Mehmet Hocam, ufuk açan çalışmanız ve sürekli üreten olmanız bana önderlik ediyor. Sanata ve bizlere katkılarınız yadsınamaz. Keyifle izledim serginizi kutluyorum

Görüşünüz

ARTSONLINE WEB ART GALLERY – DORUK BİLİŞİM © 2020. Tüm Hakları Saklıdır.
Kişisel Verilerin Korunması